Domov > Výsledky > Majstrovstvá Slovenska > Majstrovstvá Slovenska 2017

Majstrovstvá Slovenska 2017

Výsledky MSR v stolnom tenise v roku 2017



Štartová listina jednotlivci:                                       Štartová listina družstvá:

meno

skupina

M. Kamien

TT1

M. Polkoráb

TT1

M. Barbierik

TT1

D. Pinter

TT2

M. Ludrovský

TT2

R. Revúcky

TT2

J. Riapoš

TT2

M. Babeľa

TT2

L. Kližan

TT2

P. Maťuš

TT2

T. Kubovič

TT3

M. Benko

TT3

B. Čabák

TT3

A. Prieložný

TT3

L. Frey

TT3

P. Smriga

TT3

D. Hanko

TT3

P. Lovaš

TT3

P. Mihálik

TT4

B. Trávníček

TT4

M. Filipovič

TT4

M. Uličný

TT4

J. Brisuda

TT4

Andrej Mészáros

TT4

P. Staník

TT5

G. Csémy

TT6

A. Nagy

TT6

J. Bezecný

TT6

J. Bartík

TT7

M. Jambor

TT7

T. Valach

TT7

O. Rosinčin

TT7

P. Sádecký

TT7

R. Csejtey

TT8

J. Kršiak

TT8

A. Šábik

TT8

F. Poljak

TT9

I. Ballaj

TT9

P. Holko

TT9

Martin Klimen

TT9

Matúš Pém

TT9

Š. Hattala

TT9

Jaroslav Kačník

TT9

A. Kánová

TT3

B. Pírová

TT3

K. Dobrovodská

TT5

M. Maurérová

TT7

meno

Kamien – Barbierik – Polkoráb

Riapoš – Ludrovský

Kubovič – Pírová

Mihálik – Mészáros – Trávníček

Staník – Brisuda

Lovaš – Prieložný

Čabák – Uličný

Benko – Filipovič

Smriga – Frey

Kánová - Dobrovodská

Kližan – Bábeľa

Hanko – Matúš

Kršiak – Csejtey

Hatala – Bezecný – Kačník

Jambor - Valach

Csémy – Nagy

Rosinčin – Šabík

Sádecký – Bartík – Polsák

                                 

 

 

 

 

 

 

  1. Výsledky jednotlivci TT1 –TT9

 

 

Skupina TT1

1

2

3

Skóre

Body

Poradie

 

1

Polkoráb

2

3:0

3:1

6:1

4

1

 

2

Barbierik

0:3

0

0:3

0:6

0

3

 

3

Kamien

1:3

3:0

 

4:3

2

2

 
                 

 

Skupina TT2

1

2

3

4

5

Skóre

Body

1

Riapoš

2

3:0

0:3

3:0

3:0

9:3

6

2

Bábeľa

0:3

2

2:3

0:3

3:0

5:9

2

3

Ludrovský

3:0

3:2

2

1:3

3:0

10:5

6

4

Kližan

0:3

3:0

3:1

2

3:0

9:4

6

5

Maťuš

0:3

0:3

0:3

0:3

2

0:12

0

                 

 

Skupina TT3 A

1

2

3

4

Skóre

Body

Poradie

1

Čabák

2

3:0

3:0

3:1

9:1

6

1

2

Hanko

0:3

2

3:1

0:3

3:7

2

3

3

Smriga

0:3

1:3

2

0:3

1:9

0

4

4

Lovaš

1:3

3:0

3:0

2

7:3

4

2

                 

 

Skupina TT3 B

1

2

3

4

Skóre

Body

Poradie

1

Benko

2

3:0

3:0

3:0

9:0

6

1

2

Kubovič

0:3

2

0:3

3:0

3:6

2

3

3

Prieložný

0:3

3:0

2

3:0

6:3

4

2

4

Frey

0:3

0:3

0:3

2

0:9

0

4

                 
                 
 

Čabák

             
   

Čabák 3:0

         
 

Prieložný

   

 

       
       

Čabák 3:0

     
 

Benko

   

 

       
   

Benko 3:0

         
 

Lovaš

             
       

Prieložný

     
           

Lovaš 3:2

 
       

Lovaš

     
                 

 

Skupina TT4-5 A

1

2

3

4

Skóre

Body

Poradie

1

Mihálik

2

3:1

3:2

3:0

9:1

6

1

2

Trávníček

1:3

2

3:0

3:0

7:3

4

2

3

Uličný

2:3

0:3

2

3:0

5:5

2

3

4

Brisuda

0:3

0:3

0:3

2

0:9

0

4

                 

 

Skupina TT4-5 B

1

2

3

Skóre

Body

Poradie

 

1

Meszároš

2

3:0

3:2

6:2

4

1

 

2

Filipovič

0:3

2

3:0

3:3

2

2

 

3

Staník

2:3

0:3

2

2:6

0

3

 

 

 

 

               
 

Mihálik

             
   

Mihálik 3:0

         
 

Filipovič

   

 

       
       

Mészáros 3:2

     
 

Mészároš

   

 

       
   

Mészáros 3:2

         
 

Trávníček

             
       

Filipovič

     
           

Trávníček 3:1

 
       

Trávníček

     
           

 

   

 

Skupina TT6

1

2

3

Skóre

Body

Poradie

 

1

Bezecný

2

1:3

0:3

1:6

0

3

 

2

Csémy

3:1

0

3:1

6:2

4

1

 

3

Nagy

3:0

1:3

 

4:3

2

2

 
                 
                 
                 

 

Skupina TT7 A

1

2

3

Skóre

Body

Poradie

 

1

Jambor

2

3:1

3:0

6:1

4

1

 

2

Maurérová

1:3

0

3:0

4:3

2

2

 

3

Sadecký

0:3

0:3

 

0:6

0

3

 
                 
                 

 

Skupina TT7 B

1

2

3

Skóre

Body

Poradie

 

1

Valach

2

3:0

3:0

6:0

4

1

 

2

Rosinčin

0:3

0

3:0

3:3

2

2

 

3

Bartík

0:3

0:3

 

0:6

0

3

 
                 
 

Jambor

             
   

Jambor 3:0

         
 

Rosinčin

   

 

       
       

Jambor 3:0

     
 

Maurérová

   

 

       
   

Valach 3:0

         
 

Valach

             
       

Rosinčin

     
           

Maurérová 3:1

 
       

Maurérová

     
                 

 

Skupina TT8

1

2

3

Skóre

Body

Poradie

 

1

Csejtey

2

3:0

3:0

6:0

4

1

 

2

Kršiak

0:3

0

3:0

3:3

2

2

 
Liga vozíčkarov 2020/2021
03.07.2020 - Piešťany
25.07.2020 - Žarnovica
08.08.2020 - Piešťany
22.08.2020 - Bratislava
12.09.2020 - Piešťany
Liga stojacich 2020/2021
03.07.2020 - Piešťany
25.07.2020 - Žarnovica
08.08.2020 - Piešťany
22.08.2020 - Bratislava
12.09.2020 - Piešťany
Fotogaléria
viac
  B53G5663.jpg  
Slovakia Open 2015