Domov > Aktuality > Vylosovanie skupinovej fázy ME
Vylosovanie skupinovej fázy ME

Na technickom mítingu ME bola dnes o 19-stej hodine vylosovaná skupinová fáza ME.

 

 

 

 

TT2:

 

Ján Riapoš:    12.10.2015    12:00 JAKIMCZUK Tomasz ( POL)

                     12.10.2015    18:00 SASTRE Iker ( ESP)

                     13.10.2015    12:10 GAJIC Ljubisa (SLO)

 

Martin Ludrovský:   12.10.2015    12:30 TOLEDO Miguel Angel (ESP)

                             12:10.2015    18:30 MOLLIENS Stephane (FRA)

                             13.10.2015    12:50 RADISIC Aleksandar ( SRB)

 

Rastislav Revúcky      12.10.2015    18:00 LAMIRAULT Fabien (FRA)                                                   

13.10.2015    12:10 VELLA Giuseppe (ITA)

 

TT3

 

Alena Kánová                12.10.2015    15.30 HEAD Sara (GBR)

                                   12.10.2015    19:30 BRUNELLI Michaela (ITA)               

                                   13.10.2015    16:10 DUMAN Hatice (TUR)

 

TT4

 

Andrej Mészáros      12.10.2015    9:30 MARTIN Emeric (FRA)

                                   12.10.2015    13:30 HOMA Miroslav (SRB)

                                   13.10.2015    9:30 SIADA Shai (ISR)

 

Peter Mihálik            12.10.2015    10:00 IFROSA Petru (ROU)

                           12.10.2015    14:00 ZYLKA Krszysztof (POL)

                             13.10.2015    10:00 ZAK Jiri (CZE)

 

TT7

 

Miroslav Jambor       12.10.2015    10:30 JOZIC Stipo (BIH)

                                   12.10.2015    15:00 POPOV Mykhaylo (UKR)

                                   13.10.2015    10:30 WESTERBERG Nicklas Thomas (SWE)

 

TT8

 

Richard Csejtey        12.10.2015    9:30 LORENZINI Francesco (ITA)

                                   12.10.2015    13:30 WILSON Ross William (GBR)

                                   13.10.2015    9:30 TYBIRK Louis August (DEN)

Liga vozíčkarov 2019/2020
20.04.2019 - Hlohovec
18.05.2019 - Pezinok
16.06.2019 - Bratislava
10.08.2019 - Myjava
17.08.2019 - Žarnovica
31.08.2019 - Ružomberok
1 - Mihálik Peter
2 - Mészáros Andrej
3 - Trávniček Boris
4 - Riapoš Ján
5 - Ludrovský Martin
6 - Čabák Bohuš
Liga stojacich 2019/2020
20.04.2019 - Hlohovec
18.05.2019 - Žarnovica
16.06.2019 - Bratislava
10.08.2019 - Myjava
17.08.2019 - Senec
31.08.2019 - Ružomberok
1 - Csejtey Richard
2 - Jambor Miroslav
2 - Kršiak Jozef
4 - Valach Tomáš
5 - Csémy Gabriel
6 - Horváth Tomáš
Fotogaléria
viac
  myjava-24.jpg  
Myjava - liga 15.9.2015