Domov > Aktuality > Tarnobrzeg 2018
Tarnobrzeg 2018

22 tímov, 46 súťažiacich a hráčov z ôsmich krajín sa v dňoch 20-22.7.2018 zúčastnilo 12. slávnostného turnaja v stolnom tenise hráčov na vozíkoch, ktoré sa konali v poľskom Tarnobrzegu. Účastníci boli z Českej republiky, Slovenska, Srbska, Ukrajiny, Ruska, Bieloruska a Poľska.

Slovensko reprezentoval Martin Barbierik (TT1). Súťaž tímov odohral so spoluhráčom Andrejom Mantulom (TT2) z Bieloruska. V systéme open sa im podarilo vyhrať 1 zápas s hráčmi TT2+TT3. Ostatné družstvá dostali z TT4+TT5, kde nemali šancu na lepší výsledok.
V súťaži jednotlivcov spojenej kategórie TT1+TT2 sa Martinovi podarilo poraziť viacerých hráčov z TT2 a celkovo obsadil 7.miesto z 12.
V súťaži jednotlivcov samostatnej kategórie TT1 získal Martin striebornú medailu. Srdečne gratulujeme.

Výsledky TT1: 1. Dmitriy Lavrov – Rusko  2. Martin Barbierik – Slovensko  3. Mateusz Walski - Poľsko