Domov > Aktuality > Slovenská výprava už v dejisku MS 2018
Slovenská výprava už v dejisku MS 2018

Stolní tenisti dnes absolvovali v slovinskom Celje oficiálny tréning a čakajú na žreb svetového šampionátu jednotlivcov, ktorý sa uskutoční o 15. hod. Slávnostné otvorenie bude v 20 km vzdialenom kúpeľnom Lašku o 18. hod. v dvorane Tri Lillie.

 

 

Vlajkonosičom výpravy bude Ján Riapoš a na slávnostnom otvorení sa zúčastní aj prezident IPC Andrew Parsons.

Všetko podstatné o MS 2018, vrátane priamych prenosov, na stránke www.spint2018.com

ŽREB

TT2

Skupina D:

Ján Riapoš – Conceicao Espindola (BRA)                   17.10.2018 15:00 stôl č. 6

Ján Riapoš – Jiří Suchánek (CZE)                             18.10.2018 11:15 stôl č. 2

 

Skupina F:

Martin Ludrovský – Khalifa Alqaser (KUW)                17.10.2018 15:00 stôl č. 2

Martin Ludrovský – Cheol Jin Park (KOR)                  18.10.2018 11:15 stôl č.7

 

TT3

Skupina E

Alena Kánová – Sonalbel PATEL (IND)                       17.10.2018 11:15 stôl č. 7

Alena Kánová – Gyu Mi LEE (KOR)                            17.10.2018 18:00 stôl č. 7

Alena Kánová - Zhonghui YANG (CHN)                      18.10.2018 14:15 stôl č. 2

 

TT4

Skupina D

Boris Trávniček – Nesim TURAN (TUR)                        17.10.2018 09:00 stôl č. 2

Boris Trávniček – Xingyuan GUO (CHN)                       18.10.2018 15:00 stôl č. 3

 

TT7

Skupina E

Miroslav Jambor – Keli LIAO (CHN)                          17.10.2018 15:00 stôl č. 12

Miroslav Jambor – Katsuyoshi YAGI (JPN)                 18.10.2018 18:45 stôl č. 11

 

TT8

Skupina A

Richard Csejtey – Viktor Didukh (UKR)                  17.10.2018 09:00 stôl č. 1

Richard Csejtey – Aaron McKibbin (GBR)             18.10.2018 15:45 stôl č. 9

 

Vyraďovacia fáza bude vyžrebovaná po odohraní všetkých zápasov v skupinách. Zo skupín postupujú 2 hráči. 

Liga vozíčkarov 2018/2019
21.04.2018 - Hlohovec
26.05.2018 - Žarnovica
21.07.2018 - Prievidza
11.08.2018 - Myjava
25.08.2018 - Ružomberok
07.10.2018 - Bratislava
1 - Mihálik Peter
2 - Riapoš Ján
3 - Mészáros Andrej
Liga stojacich 2018/2019
21.04.2018 - Hlohovec
02.06.2018 - Žarnovica
21.07.2018 - Prievidza
11.08.2018 - Myjava
25.08.2018 - Ružomberok
07.10.2018 - Bratislava
1 - Csejtey Richard
2 - Kršiak Jozef
3 - Jambor Miroslav
Fotogaléria
viac
  split2011-03.jpg  
ME Split 2011