Domov > Aktuality > Reprezentanti v príprave na Tokio
Reprezentanti v príprave na Tokio

Na striedačku v Piešťanoch a v Prievidzi a za "zavretými dverami" sa pripravujú naši reprezentanti na športový vrchol tohoto roku PH v Tokiu. Za prísnych podmienok a v povolenom počte sa spoločne pripravujú hráči pod vedením reprezentačných trénerov. Aj náš tím postihol Covid a kompletne postupne všetrci tréneri si prešli týmto ochorením s rozličnými príznakmi. Z hráčov na prelome rokov sa z Covidu liečili stojaci hráči Csejtey, Valach a z vozičkárov Kližan.

Do Tokia majú zatiaľ istú miestenku len vozičkári J.Riapoš, M. Ludorvský a A. Kánová. Svoju šancu sa do Tokia nominovať priamo majú ešte vozičkári P. Mihálik, B. Trávníček a stojaci hráči R. Csejtey a M. Jambor na kvalifikačnom turnaji v Lašku, ktorý sa uskutoční  03.-05.júna. V prípade priaznivých podmienok sú pred Tokiom v pláne ešte 3 - 4 medzinárodné turnaje, kde budú naši hráči môcť nahrať dôležité body a dostať sa do Tokia na základe postavenia vo svetovom rebríčku.

Liga vozíčkarov 2021/2022
Liga stojacich 2021/2022
Fotogaléria
viac
  Lasko8.jpg  
Laško sústredenie 2015