Domov > Aktuality
Ján Riapoš tretí na MS

Jánovi Riapošovi sa ako jedinému zástupcovi SR podarilo prebojovať medzi najlepších štyroch. 

Riapoš a Csejtey do štvrťfinále, Revúcky už s výpravou

Na MS v Pekingu sa v súťaži jednotlivcov podarilo postúpiť do štvrťfinále Jánovi Riapošovi (TT2) a Richardovi Csejteyovi, naopak Martin Ludrovský (TT2) a Peter Mihálik (TT4) už skončili.

MS Peking

Slovenská reprezentácia v stolnom tenise telesne znevýhodnených mala 31. augusta nabrať zo Schwechatu kurz Peking, kde sa budú konať v dňoch 6. – 15. septembra MS. Let Austrian Airlines bol však zrušený pre technické problémy.

Liga v Ružomberku

V sobotu 23.8.2014 sa uskutoční 6. kolo stolnotenisovej ligy v Ružomberku.

Sústredenie v Lašku

Slovenská reprezentácia v stolnom tenise sa práve pripravuje na vrchol tohtoročnej sezóny už tradične v slovinskom Lašku.

Obrázok sa nenašiel.

Začiatkom formálneho presunu para stolného tenisu do ITTF s účinnosťou od 1. júla 2007, bola integrácia hráčov so zdravotným postihnutím už prebiehajúcim cieľom pre ITTF ako jej členského subjektu. V rámci ITTF sa pravidelne konajú podujatia s názvom World Tour, ktorých sa v súčasnosti zúčastňuje len malé množstvo hráčov s telesným postihnutím. Vzhľadom k tomu sa PTT divízia rozhodla uznať podujatia ITTF World Tour ako kredity potrebné na nomináciu pre Paralympijské hry v Riu 2016. Toto rozhodnutie nadobudlo platnosť od 1. Júla 2014.

Obrázok sa nenašiel.

Na septembrových MS v stolnom tenise v Pekingu sa nebude iba hrať o svetové kovy, ale uskutočnia sa aj voľby členov hráčskej komisie PTT, ktorí budú v ďalšom období zastupovať ich záujmy v ITTF.

Lopty TT

Blížiace MS v stolnom tenise budú veľmi špecifické, nakoľko sa budeme lúčiť s celuloidovou loptičkou, ktorú nahradí nová- plastová. ITTF sa rozhodla zaviesť plastovú loptu s účinnosťou od 1.7.2014.

MS v stolnom tenise telesne postihnutých

Pred nedávnom bol zverejnený predbežný program MS v stolnom tenise telesne postihnutých, ktoré sa tento rok budú konať v čínskom Pekingu.

ROMANIA OPEN 2014

Na poslednom turnaji pred septembrovými MS v Číne vybojovali slovenskí reprezentanti v stolnom tenise na medzinárodnom turnaji ROMANIA OPEN 2014 v Kluži šesť medailí v súťažiach jednotlivcov a dve pridali zo súťaží družstiev.

Návrat k SVK Open 2014

Domáci turnaj potvrdil špecifickosť domáceho podujatia vo všetkých smeroch.

PARÁDA 2014

Paranormálni hrdinovia Vás pozývajú v sobotu 7. júna od 9. hod. do rekreačného areálu Zelená voda pri Novom Meste nad Váhom, kde sa uskutoční už V. ročník tradičného podujatia pre malých aj veľkých PARÁDA 2014. 

Ping pong bez bariér 2014

Vo štvrtok 22.5.2014 sa vo foyer Strojníckej fakulty STU v Bratislave uskutočnil už piaty ročník podujatia „Ping pong bez bariér 2014“. 

Slovakia Open 2014 - teamy

Slovenskí reprezentanti vybojovali na Slovakia Open 2014 v tímoch dve bronzové medaily.

SLOVAKIA OPEN 2014

V dňoch 13. – 18. mája sa uskutoční v Bratislave najväčšie tohtoročné podujatie v športe zdravotne znevýhodnených na území Slovenska – XVI. ročník turnaja SLOVAKIA OPEN 2014 v stolnom tenise. Jeho dejiskom bude už po tretíkrát Zimný štadión Ondreja Nepelu.

Liga vozíčkarov 2020/2021
Liga stojacich 2020/2021
Fotogaléria
viac
  ml2012-01.JPG  
Mikulášska loptička 2012