v rámci série TTCup 2015 tradiční turnaj mužů, žen

1. Pořadatel: Sportovní klub stolního tenisu Hodonín

3. Místo: Sportovní hala TEZA - herna stolního tenisu

Lipová alej 4110/23B, Hodonín – Bažantnice

Majstrovstvá Slovenska v Bratislave!

Pozvánka na spoločnú stolnotenisovú ligu v Ružomberku

V Ružomberku sa uskutoční VI. kolo ligy vozíčkarov a V. kolo ligy stojacich v stolnom tenise.

Tituly zo Stredoeurópskej ligy pre Slovensko

V sobotu sa v stolnotenisovej hale v bratislavskej Rači uskutočnilo druhé kolo Stredoeurópskej ligy v stolnom tenise vozíčkarov. Sily si zmeralo 18 hráčov, z toho 11 zo Slovenska a 7 z Česka. V súťaži jednotlivcov si najlepšie počínal Andrej Mészáros. Ten spolu s Petrom Mihálikom vyhral aj súťaž družstiev.

Záverečná nominácia na ME Vejle 2015

Nominácia SR na Majstrovstvá Európy v stolnom tenise Vejle (Dánsko)

09.-18. októbra 2015

Stredoeurópska liga v Bratislave

Debariérizovaná stolnotenisová hala v bratislavskej mestskej časti Rača bude zajtra dejiskom Stredoeurópskej ligy vozičkárov v stolnom tenise, v rámci ktorej si zmerajú sily hráči zo SR a ČR. Začiatok turnaja je o 10. hod., predtým prebehne prezentácia účastníkov a následne žrebovanie.

Ponuka na rehabilitačný program v NRC Kováčová

Nadácia Orange prichádza s ponukou získania príspevku na rehabilitačný program v Národnom rehabilitačnom centre Kováčová.

Slávnostné otvorenie debarierizovanej haly v Bratislave

Slovenský paralympijský výbor (SPV), Slovenský zväz telesne postihnutých športovcov (SZTPŠ) a Slovenský stolnotenisový zväz (SSTZ) pozývajú v sobotu 1. augusta 2015 na 5. kolo vozíčkarskej ligy a 4. kolo ligy stojacich v stolnom tenise, ktoré sa uskutoční v stolnotenisovej hale na Černockého ulici č. 6 v Bratislave.

Stolní tenisti v Tarnobrzegu

V poľskom Tarnobrzegu sa v dňoch 24..- 26. júla konal stolnotenisový turnaj vozičkárov, na ktorom štartovalo šesť slovenských reprezentantov. Najvyššie skončil z našich Martin Ludrovský, ktorý vo finálovej fáze skupín TT1-2 obsadil bronzovú priečku aj napriek tomu že sa mu podarilo zdolať aj druhého Poliaka Rafala Czupera, ale nestačil na Čecha Jiŕího Suchánka. Lukáš Kližan bol piaty a Martin Polkoráb šiesty. Marián Kamien a Martin Barbierik sa do finálovej šestky nedostali. Podobne ako náš jediný zástupca v skupinách TT3-5 Bohuš Čabák. V prvej časti turnaja boli hráči rozdelení do troch skupín po päť hráčov.

5. kolo ligy vozíčkarov a 4. kolo ligy stojacich 1.8.2015

V Bratislave sa uskutoční V. kolo ligy vozíčkarov a IV.kolo ligy stojacich v stolnom tenise.

Powerday v NRC Kováčová

Motivačná prednáška Petra Krištofoviča a Ján Riapoša s mottom „Úspech si ty!“ sa uskutoční 24. júla o 9:30 hod. v kinosále NRC Kováčová v rámci celodennej akcie Paralela Power Day.

Nominácia reprezentácie na medzinárodný turnaj v Poľsku

IX Table Tennis Tournament Players on Wheelchairs

TOP 10 - TETRA TOP - TOP WOMEN Tarnobrzeg 2015.

Majstrovstvá Európy Vejle (Dánsko): 11. – 18.10.2015

Na základe nominácie hlavného trénera a jej schválenia ŠTK-stolného tenisu SZTPŠ,

bola organizátorovi Majstrovstiev Európy ITTF v stolnom tenise pre rok 2015 zaslaná v 1.entry nominácia SR pre