Zoznam prihlásených na 5.kolo ligy do RK - aktualizované 20.8.2018 o 15:00hod

Aktuálny zoznam prihlásených hráčov aj  sprípadnými doprovodmi

- vozíčkari: P. Staník +1, M. Ludrovský +1, P. Maťuš +1, J. Smriga +1, B. Čabák+1, M. Polkoráb +1, M. Uličný +1, A. Kánová +1, D. Hanko +1 (9 hráčov)

- stojaci: M. Maurérová +1, G. Csémy, A. Nagy, L. Rosinčin +1, M. Černický, V. Ballai, M. Hecl +1, T. Horváth, L. Kurucová +1 (9hráčov)

5.kolo ligy už 25.augusta 2018 v Ružomberku

V sobotu 25.08.2018 o 10:00hod majú všetci stolní tenisti možnosť predstaviť sa na 5.kole spoločnej ligy v Ružomberku.

Prosíme hráčov, aby svoju účasť aj s prípadným doprovodom nahlásili do stredy 22.08.2018 12:00hod na dobrotkazc@gmail.com

Myjava najviac sedela Csejteyovi s Trávníčkom

V štvrtom kole medzi stojacimi hráčmi potvrdil rolu favorita Richard Csejtey a zaslúžene zvíťazil pred Miroslavom Jamborom a Jozefom Kršiakom. Medzi desiatimi vozíčkarmi bola súťaž vyrovnanejšia, ale nakoniec sa tešil z celkového víťazstva Boris Trávníček, keď zvládol dva ťažké päťsetové zápasy. Najprv v skupine s Andrejom Mészárosom a vo finále s Jánom Riapošom. Na treťom mieste skončil Bohuš Čabák.

Tarnobrzeg 2018

22 tímov, 46 súťažiacich a hráčov z ôsmich krajín sa v dňoch 20-22.7.2018 zúčastnilo 12. slávnostného turnaja v stolnom tenise hráčov na vozíkoch, ktoré sa konali v poľskom Tarnobrzegu. Účastníci boli z Českej republiky, Slovenska, Srbska, Ukrajiny, Ruska, Bieloruska a Poľska.

V Prievidzi víťazne Mihálik s Csejteyom

16 vozíčkarov a 13 stojacich hráčov sa v sobotu stretlo na 3.kole spoločnej ligy v Prievidzi.

V 2.kole v Žarnovici najlepší Richard Csejtey

V Stredisku paralympijskej prípravy sa v sobotu najviac darilo Richardovi Csejteyovi. 2.kolo nadviazalo na týždňové sústredenie v Žarnovici, ktorého sa zúčastnilo 7 hráčov.

Alenka Kánová na MS s Wildcard

Začiatkom kalendárneho roku požiadalo Slovensko o dve divoké karty pre Alenu Kánovú a Petra Mihálika na októbrové MS 2018 v Celje.

Ján Riapoš víťazom 2.kola v Žarnovici

Na druhé kolo do Žarnovice prišlo celkove 15 hráčov a z víťazstva sa tešil Ján Riapoš, keď vo finálovej skupine vyhral dva 5-setové zápasy s Andrejom Mészárosom aj Peťom Mihálikom a už ako celkový víťaz prehral až v tom poslednom s Martinom Ludrovským.

V Žarnovici aj 2.kolo stojacich hráčov - 02.06.2018

Po vozičkároch sa v Stredisku paralympijskej prípravy predstavia aj stojaci hráči.

V Žarnovici 2.kolo ligy vozíčkarov

V Stredisku paralympijskej prípravy v Športovom klube Žarnovica sa v sobotu 26.mája o 10:00 uskutoční 2.kolo ligy vozíčkarov.

Dva svetové turnaje nám priniesli 4 medaile

Náročné a dobre obsadené turnaje s rankingom 40 bodov priniesli našim reprzentantom štyri medailové umiestnenia. Najskôr sa v Bratislave najviac darilo Jánov Riapošovi, ktorý v dvojhre vybojoval bronzovú medailu a v družstvách rovnaký kov potom pridal Richard Csejtey, ktorý hral s ukrajinským hráčom Vakarashom.

SLOVAKIA OPEN 2018 štartuje už o pár dní...

Hlavný tréner Andrej Bardoň nominoval na tento 40bodový turnaj okrem Aleny Kánovej (pracovné povinnosti v komisii športovcov v zahraničí) kompletnú reprezentáciu A,B aj "juniorov" + 5 hráčov z výberu ligy. V Bratislave nás teda bude reprezentovať 13 hráčov: